30.05.2022.

08:33

FUDBALERI JEDVA IZUKLI ŽIVI GLAVU! Navijači hteli da linčuju igrače zbog ispadanja iz lige! (VIDEO)

Poznato je da Sent-Etjen ima žestoke navijače, poznati su po brojnim neredima, a još jednom su to potvrdili. Sent-Etjen je izgubio u baražu za mesto u Ligi 1, što navijači nisu mogli da oproste fudbalerima, pa je nastao stampedo posle poslednjeg sudijskog zvižduka.

Upali su na teren i napravili haos, sa tribina su poletele desetine baklji i petardi. Sve je bilo usmereno prema igračima Sent-Etjena koji su bukvalno jedva uzvukli živu glavu.

Najverovatnije će klub žestoko biti kažnjen zbog toga, a još nema informacija ima li povređenih!

Prva utakmica završena je rezultatom 1:1, dok je identična situacija viđena i u drugoj. Okser je vodio od 51. minuta, a domaćin je izjednačio 25 minuta kasnije. Usledila je penal serija a  Okser je sa 5:4 bio bolji i tako su se posle 10 godina vratili u Ligu 1.

S druge strane, Sent Etjen, koji je inače 10 puta bio prvak Francuske, ispao je u niži rang posle 18 godina.