02.06.2022.

15:56

JAGUAR KAO MUNJA! Bivši igrač Partizana postigao MAJSTORSKI gol za Samuraje! (VIDEO)

Vođstvo Japancima doneo je fudbaler Bohuma i nekadašnji ljubimac Grobara, koji je u 36. minutu kao munja pobegao defanzivcima Paragvaja, da bi potom samo "bocnuo" loptu i nadmudrio istrčalog golmana Rohasa.

U finišu prvog poluvremena, na isteku 42. minuta, Kamada je duplirao prednost Samuraja, da bi nadu južnoameričkoj selekciji vratio Gonzales u drugom delu, smanjivši u 59. minutu na 2:1.

Radost Paragvajaca kratko je trajala, pošto je Mitoma samo 60 sekundi kasnije povećao na 3:1, dok je konačan rezultat postavio Tanaka u 85. minutu.

Pobeda Japana mogla je da bude i izraženija "petardom", ali je Doan promašio penal u 70. minutu.