05.06.2022.

22:33

NAPOKON - JOVIĆ ZATRESAO MREŽU POSLE VIŠEMESEČNOG POSTA! Nebeski SKOK, a onda UZDAH olakšanja! (VIDEO)

Napokon! Luka Jović je postigao gol nakon višemesečnog posta i tako nagovestio veliki fudbalski povratak. Dao je Dragan Stojković Piksi šansu napadaču Real Madrida u drugom poluvremenu, a ovaj je to umeo da iskoristi i postigne svoj osmi pogodak u dresu reprezentacije.

Akcija "kao iz udžbenika", a onda veoma bitan momenat za reprezentaciju. Uroš Račić je sjajno prošao po sredini, nesebničo proigrao Andriju Živkovića koji je poslao idealan centaršut na drugu stativu gde je spreman čekao Jović.

Nije Jan Oblak imao nikakve šanse, a koliko je gol bio potreban srpskom napadaču pokazuje njegov uzdah tokom proslave!

Čini se da je posle gola Luke Jovića sve rešeno, budući da Srbija na pet minuta do kraja vodi sa 3:1.