09.07.2022.

22:11

TSC DRŽAO ČAS FUDBALA NA BRDU! Čukarički PREGAŽEN u prvom kolu! (FOTO)

Mnogo očekivanja imali su na Brdu uoči početka nove sezone, ali po svemu sudeći neće Čukaričkom biti lako da ponovi prošlogodišnje uspehe! TSC je u Beograd stigao sa namerom da osvoji sva tri boda, a četa Žarka Lazetića uspela je u toj nameri budući da su posle 90 minuta fudbala ubedljivo slavili sa 4:1 (1:0).

Poveo je TSC golom Gorana Antonića u 35. minutu, ali je na startu drugog poluvremena Čukarički preko Spasojevića uzvratio. Ipak, kratko je trajalo zadovoljstvo Brđana pošto je Nemanja Stojić samo stotinak sekundi kasnije vratio prednost svom timu.

Nije dugo publika čekala na drugi gol, a ovoga puta je stralac bio Mihailo Banjac. U finišu meča je šansu dobio i "bonus" Slobodan Stanojlović, a mladi napadač je u 92. postigao gol i potvrdio ubedljivu pobedu TSC-a na Banovom brdu.

U drugom meču današnjeg programa Mladost je pred svojim navijačima uspela da osvoji samo bod protiv Spartaka iz Subotice. Lučanci mogu i moraju da budu zadovoljni krajnjim ishodom budući da su tek u 68. minutu golom Milana Bojovića "sa kreča" poravnali rezultat.

Prethodno je prednost Golubovima doneo Luka Bijelović u 40. minutu posle sjajne timske akcije Spartaka.