12.07.2022.

18:23 >> 18:47

BRUTALNI JOVIĆ DAO ČETIRI GOLA na debiju za Fiorentinu! Srbin POKAZAO zašto je došao! (VIDEO)

Nije mogao bolje da započne odiseju u Italiji Luka Jović! U prijateljskom meču Fiorentine i Real Vićence, srpski as se čak četiri puta upisao u strelce u pobedi od 7:0!

Prvi put je bio precizan sa bele tačke Jović u 56. minutu, da bi u 68. postigao drugi gol u ljubičastom dresu, a u 79. i treći! Tačku na susret stavio je u 84. minutu svojim četvrtim pogotkom!

Precizni su bili Gonzales u 40. i Nikolo Pjeroci u 42. minutu, da bi se nakon drugog Lukinog gola u strelce upisao i Ikone u 69. minutu!

Jeste Real Vićenca "lagan" protivnik, ali teško je biti toliko puta precizan i na treningu, a je Jović je na debiju dao četiri komada ekipi iz Serije C!

Podsetimo, imao je Srbin i poruku za navijače u ponedeljak, a sada je dokazao da nije pucao u prazno.

- Dobio sam puno poruka, drago mi je da su srećni što sam ovde. Pokušaću da ih veselim cele sezone i svih ovih godina kojih ću biti u klubu nadam se. Oni su bitni za svaki klub, Fiorentina ima fantastične navijače, nadam se da ih nećemo razočarati. Daću na svakom treningu 100 odsto, biću u službi tima i nadam se da mogu da očekuju puno golova.