20.07.2022.

20:55

AU KAKVA GOLČINA! Na Marakani se nije proslavio, a sada je bivši igrač Zvezde izveo MAKAZICE za PAMĆENJE! (VIDEO)

Nekadašnji napadač Crvene zvezde trasirao je put ka uspehu slovačkog tima, pošto je već u šestom minutu postigao gol. I to kakav!

Posle centaršuta Blekmana sa desne strane, Krstović je uhvatio "makazice" u šesnaestercu Farana i spektakularnim pogotkom doveo DAC u vođstvo.

Pogledajte kako je to izgledalo:

Do kraja utakmice, Slovaci su duplirali vođstvo i sa ogromnim kapitalom sačekaće revanš prvog kola kvalifikacija Lige konferencija, koji je na programu za sedam dana.

U 81. minutu je Ciganikis odlično reagovao na dodavanje Nikolaeskua i preciznim udarcem postavio konačnih 0:2.

U drugom meču prvog kola kvalifikacija Lige konferencija, u Plovdivu, između bugarskog Boteva i kiparskog APOEL-a nije bilo golova - 0:0.