21.07.2022.

23:44

KAKVA BRUKA HRVATA! Presmešan AUTOGOL ih može KOŠTATI prolaska u 3. kolo Lige konferencije (VIDEO)

Umesto da mirno dočekaju revanš pred svojim navijačima, pošto su vodili 2:0, igrači Osijeka primili su presmešan autogol koji ih može koštati plasmana u 3. kolo najmlađeg UEFA takmičenja (obzirom da gol u gostima ne važi).

Iako su se mučili tokom većeg dela, uspeli su gosti do 76. minuta da postignu dva pogotka i povedu sa 2:0, a onda je na scenu stupio Darko Nejašmić.

Fudbaler Osijeka je sa sredine terena poslao loptu ka svom golmanu Ivušiću. Čuvar mreže Osiječana nalazio se na "kapici" šesnaesterca, napustio je mrežu i dok je pokušavao da se vrati i spasi najgore, lopta je već ušla u gol.

Iste sekunde su prvotimci Osijeka popadali na travu, ne verujući šta im se dogodilo i što će morati da strepe u revanšu, jer su mogli potpuno mirno da sa 2:0 koje su im doneli Topčagić i Klajnhajsler u 58. i 76. minutu.