27.07.2022.

19:51

LEPA VEST ZA PIKSIJA! Reprezentativac Srbije strelac u ubedljivoj pobedi svog tima!

Kragujevčanin je mrežu člana Regionalne nemačke lige zatresao u 11. minutu, čime je duplirao prednost bundesligaša na 2:0.

Prethodno je već posle samo 60 sekundi od prvog sudijskog zvižduka, vođstvo Ajntrahtu doneo Danac Jesper Lindstrom.

Na ubedljivih 3:0 povisio je junak Ajntrahtovog osvajanja Lige Evrope Rafael Santos Bore. Kolumbijac je bio precizan u 23. minutu, a njegovim golom u penal seriji finala drugog po jačini UEFA takmičenja, nemački klub je dobio priliku da od ove sezone igra u Ligi šampiona.

U nastavku je tempo splasnuo, da bi bundesligaš za samo dva minuta u finišu meča stigao do ubedljivog trijumfa.

Filip Kostić

Najpre je pogodio Kristijan Jakić (83), a potom i Alario u 85. minutu za konačnih 5:0 u korist Kostića i družine.

Nema sumnje da forma srpskog reprezentativca može samo da raduje selektora Orlova Dragana Stojkovića Piksija.