04.08.2022.

21:30 >> 23:35

ILIĆEV CSKA RAZOČARAO! Legendarni BUGARIN gledao BRUKU usred Sofije!

Dočekali su fudbaleri CSKA iz Sofije ekipu Sent Patrika iz Dablina i doživeli iznenađujući poraz - 0:1! Četa Saše Ilića je pred svojim navijačima neprijatno iznenađenja, te će Irci zadovoljni napustiti Bugarsku.

Utakmicu je posmatrao legendarni bugarski as i bivši dugogodišnji igrač CSKA Hristo Stoičkov koji nije imao mnogo toga da vidi od Ilićevog tima. Jeste ekipa iz Sofije kontrolisala dešavanja na terenu, ali to nije dalo mnogo rezultata.

Ključni momenat meča bio je zapravo kisk odbrane domaćeg tima, Dončev je pokušao sa povratnim pasom ka golmanu Busatu. Sve je to ispratio Serž Atkaj i u 87. minutu postavio konačan rezultat.

Fudbaleri Hajduka stekli su u Splitu prednost u odnosu na Vitoriju Gimaraeš pobedom rezultatom 3:1 (0:0).

Zrinjski je u Mostaru nadigrao kazahstanski Tobol i slavio trijumf rezultatom 1:0. Odlučujući gol postigao je hrvatski fudbaler Niko Janković u 76. minutu, i to sa igračem manje za Zrinjski.