07.08.2022.

09:07

LJUDI NE MOGU DA VERUJU ŠTA MESI RADI! Ludnica na društvenim mrežama zbog poteza Argentinca! (VIDEO)

Ako  je suditi po prvoj utakmici u novoj sezoni, Lionel Mesi će opet bacati navijače u trans. U ubedljivoj pobedi protiv Klermona (5:0), Mesi je uz Nejmara bio najbolji pojedinac na meču, završivši odličnu partiju sa dva sjajna pogotka.

Pravo remek delo viđeno je od strane Mesija na kraju meča u 86. minutu. On je posle proigravanja Paredesa, prihvatio loptu na grudi, a onda makazicama postigao prelep gol.

Ali, nije Mesi samo zbog golova bio u centru pažnje. U devetom minutu je asistirao Nejmaru za 1:0 na fascinanatna načun.

Mesi nije šutirao, nego je dotakao loptu taman toliko da "produži" za Nejmara koji je bio iza njega, da bi Brazilac veštim udarcem savladao golmana Klermona za vođstvo Pari Sen Žermena.