13.08.2022.

18:20

SITI RAZNEO BORNMUT, TOBŽIJE ULOVILE "LISICE"! Mitrov maler, Fulamu bod kod Vulvsa! (VIDEO)

Fulam našeg Aleksandra Mitrovića odigrao je bez golova na gostovanju Vulverhemtonu, a srpski reprezentativac u 82. minutu sa "kreča" je propustio priliku da "kolibarima" možda donese i sva tri boda.

Golman "vukova" Joze sa odbranio mu je udarac.

Mančester Siti je kod kuće deklasirao Bornmut 4:0. "Građane" je u vođstvo doveo Gundogan u 19. minutu, na 2:0 povisio je De Brujne. Asistent je bio Foden.

Sve je bilo gotovo već u prvom poluvremenu. Potpuni debakl gostiju najavio je upravo Foden, koji je ovog puta sa De Brujneom zamenio uloge u 37. minutu.

Tačku na "i" stavio je autogolom Lerma u 79. minutu.

Arsenal je bio bolji od Lestera 4:2. Žezus je za 12. minuta rasturio "lisice" sa dva komada. Prvi gol postigao je u 23, a drugi u 35. minutu.

Smanjili su gosti autogolom Salabe na početku drugog poluvremena , ali su "tobdžije" imale odgovor dva minuta kasnije mrežu je pogodio Džaka.

Opet je Lester smanjio preko Medisona, ali je Martineli dokrajčio "lisice" u 75. minutu.

U ostalim mečevima Brajton i Hov i Njukasl odigrali su nerešeno bez golova, Sautemptom i Lids su remizirali 2:2, a nešto ranije Aston Vila je pobedila Everton 2:1.

Aston Vila - Everton 2:1 (1:0)