16.08.2022.

23:00

DVE POBEDE I JEDAN REMI! Odigrana prva tri meča plej-ofa za Ligu šampiona, očekuje nas dosta napetosti u revnšima!

Fudbaleri norveškog tima Bodo/Glimt savladali su na domaćem terenu zagrebački Dinamo rezultatom 1:0 u prvom meču plej-ofa za Ligu šampiona.

Norvežani su tako zakoračili korak bliže  Ligi šampiona, a gol za pobedu postigao je  Amahal Pelegrinjo u u 37. minutu susreta.

Do pobede je stigao i Kopenhagen koji na svom stadio bio bolji od Trabzonspora rezultatom 2:1.

"Lavove" je u presdnost doveo Klison u devetom minut meča, a rezultat je duplirao Lerager u 21. minutu.

Nadu za turski tim ulio je Anatozios Bakasetas pogotkom  u 79. minutu, ipak nisu uspeli fudbaleri Trabzonspora da postignu još jedna.

Jedini remi desio se u Glazgovu na utakmici Rendžersa i PSV-a iz Ajndhovena, a utakmica je završena rezultatom 2:2.

Prvi gol postigao je PSV, kada je u 37. minutu meča precizan bio Sangare, dok je izjednačenje za "policajce" doneo Antonio Čolak u 40. minutu.

Fudbaleri Rendžersa došli su do prednosti golom Lorensa u 70. minutu, ali remije je izborio Obispo osam minuta kasnije.