18.08.2022.

23:45

JOVIĆ BEZ UČINKA U POBEDI FIORENTINE! Srbin ušao sa klupe, Hajduk namučio Viljareal u Španiji!

Fudbaleri Fiorentine pobedili su rezultatom 2:1 ekipu Tventea u meču kvalifikacija za Ligu konferecnija.

Golove za "Violu" postigli su Gonzalez (3) i Kabral (31, dok je utešni gol za Holanđane postigao Kerni u 71. minutu meča.

Novi igrač Fiorentine  ušao je u igru u 69. minut meča, te nije dovoljno vremena da se pokaže u pravom sjaju.

U dresu domaćeg tima su od starta počeli i svih 90 minuta odigrali Nikola Milenković i Matija Nastasić, dok je Aleksa Terzić ostao na klupi.

Zanimljivo je bilo i u Španiji gde je Viljareal pobedio Hajduk iz Splita rezultatom 4:2.

Splitski tim je sjajno ušao u meč poogotkom Marka Livaje u 2. minutu. Ipak, potom je usledila goleada VIljareala.

Prvo je pogodio Morales u 14. minut, da bi potom usledio autogol Livaje (19).  Morales je bio ponovo precizan u 36. minutu, dok je Morena pogodio za 4:1 u sudijskoj nadoknadi.

U nastavku je Hajduk stigao do važnog gola nakon što je precizan sa "bele tačke" bio Marko Fosati u 85. minutu.