21.08.2022.

16:49

TUHEL NE ZNA ŠTA GA JE SNAŠLO! Lids PONIZIO Čelsi, Brajton lagano sa Vest Hemom!

Dvanaesta pozicija na tabeli za Čelsi zadala je glavobolju Tomasu Tuhelu ove nedelje! Nemoćni su bili njegovi izabranici dok su gledali kako se Lids poigrava sa njima!

Igrao se 33. minut kada je domaćin načeo favorita, a u strelce se upisao Aronson! Samo četiri minuta kasnije usledio je hladan tuš za fudbalere i navijače Čelsija!

Lids slavi ubedljivu pobedu protiv Čelsija

Rodrigo je duplirao prednost, a Lids nije stajao! U 69. minutu je Harison dokusurio "plavce", na asistenciju Rodriga, koji mu se na taj način revanširao za asistenciju kod njegovog gola! Inače, Kulibali je u 84. minutu zaradio drugi žuti karton, pa je Tuhelov tim završio utakmicu sa desetoricom!

U drugom meču Brajton je u gostima savladao Vest Hem sa 2:0 golovima Mek Alistera sa bele tačke u 22. minutu i Leonarda Trosara u 66. minutu susreta!