27.08.2022.

18:03

HALAND HET-TRIKOM "UBIO" PALAS! Čelsi na Sterlingov pogon, ali SVI U SENCI LIVERPULA! (VIDEO)

Redsi su izjednačili rekord Mančester junajteda iz 1995. protiv Ipsviča.

Po dva gola dali su Dijaz i Firmino, a upravo Firmino je briljirao, koji je uz ta dva data gola, namestio tri!

Mančester Siti je savladao Kristal Palas 4:2, a junak utakmice bio je Norvežanin Haland, koji je upisao het-trik u 62.70. i 81. minutu.

Zanimljivo, "građani" su napravili preokret u nastavku, jer su u prvom poluvremenu gubili 0:2, posle autogola Stounsa i pogotka Andersena.

Prvo je minus prepolovio Bernanrdo Silva, nakon čega su usledili spektakularni minuti Halanda.

Sterling je sa dva pogotka torpedovao Lester. Napadač "građana" se upisao u 43. i 67. minuta. Prethodno je Barns izjednačio, ali remi je bio kratkog daha.

Čelsi je sa igračem manje od 28. minuta, nakon što je Konor Galager u šest minuta razmaka dobio dva žuta.