01.09.2022.

22:54

JUNAJTED PREPOROĐEN! Sančo NASTAVIO pobednički niz CRVENIH ĐAVOLA! (FOTO)

Počelo je kao horor film, a onda... Pobeda protiv Liverpula kao da je raspalila fudbalere Mančester junajteda koji su vezali tri trijumfa! Crveni đavoli su večeras u Lesteru savladali Lisice sa 1:0 (1:0) i tako nastavili pobednički niz.

Pobednički gol postigao je Džejdon Sančo u 23. minutu posle sjajne asistencije Markosa Rašforda. Do gola je mogao i Kristijan Eriksen neposredno pred odlaska na odmor, ali je lopta otišla pored gola.

U drugom poluvremenu ista meta i isto odstojanje. Mančester je dominirao, bio opasniji rival, ali Ronaldo i Rašford nisu iskoristili svoje šanse. Sve to je moglo da dođe na naplatu već u 51. minutu kada je Džejms Medison imao ogromnu priliku da poravna rezultat. Ipak, do kraja meča su mreže mirovale te Junajted nosi tri boda na Old Traford.