03.09.2022.

17:39

PARTIZANU SE "CRNO PIŠE" PROTIV NEMACA! Keln je u BRUTALNOJ formi! (FOTO)

Nije imao Partizan sreće na žrebu za Ligu konferencija, a to se potrvdilo i danas utakmicom u okvir šestog kola Bundeslige! Keln je sa 4:2 savladao Volfsburg i poslao snažnu poruku ka Humskoj da crno-belima neće biti lako protiv nemačkog velikana u grupnoj fazi evropskog takmičenja.

Volfsburg je poveo već u drugom minutu golom Lukasa Nmeče, ali je usledio furiozan odgovor Jarčeva. Ljubičić je u 22. minutu poravnao rezultat, a deset minuta kasnije autogol Paula Otavia doneo je i prednost Kelnu.

Do poluvremena još jednom je golman Volfsburga morao da vadi loptu iz svog gola, tada je precizan "sa kreča" bio Florijan Kainc. Vukovi su smanjili zaostatak preko Nmeče u 79. minutu, ali je 60 sekundi kasnije pobedu Kelna potvrdio Adamjan!