04.09.2022.

22:49

ZVEZDA I PARTIZAN VIDELI ATOMSKI FUDBAL! Monako i Nica su OZBILJNE ZVERI, a uskoro stižu u Beograd...

U okviru šestog kola Lige 1 sastali su se rivali Crvene zvezde i Partizana u grupnoj fazi evropskih takmičenja. Nica i Monako odmerili su snage na Azurnoj obali, a pobedu je odnela ekipa iz Kneževine i to minimalnim rezultatom - 0:1!

Jasno je bilo odmah posle žreba da ni Crvena zvezda, a ni Partizan nisu imali sreće kada su dobili francuskog predstavnika. Nica se ozbiljno pojačala tokom leta, spremna je za napad na Ligu šampiona, a Monako sa druge strane je već godinama u samom vrhu francuskog fudbala.

Nica je večeras nadigrala Kneževe, ali to nije bilo dovoljno za pobedu. Monako je slavio golom Brila Embola iz 69. minuta, a dva minuta ranije poništen je i gol gostima kada je Iv Fofana bio u ofsajdu.