14.09.2022.

07:59

AMERIKANCI U ŠOKU, SRBIN PRAVIO ČUDA NA GOLU! 4 odbrane za 25 sekundi, zaustavio penal... (VIDEO)

Petrović se vrlo brzo adaptirao na MLS nakon što je zimus stigao iz Čukaričkog. Još jendom je pokazao da je jedan od najboljih golmana.

Protiv Hjustona je najpre odbranio penal, u 33. minutu, da bi u 70. za 25 sekundi upisao čak četiri odbrane. Bio je poput hobotnice na golu.Na kraju je imao čak osam odbrana!

Pošto je Nju Ingland izjednačio rezultat na 1:1, domaći su krenuli da vrše opsadu njegovog gola, pa je za 25 sekundi odbranio čak četiri udarca protivnika. Branio je tri udarca sa male udaljenosti, pa za kraj i jedan sa distance i oduševio navijače.

To nije bilo dovoljno za pobedu jer su njegovi igrači u 76. opet napravili jedanaesterac za Pikoa, koji nije napravio, da bi deset minuta kasnije isti igrač postavio konačan rezultat.