01.10.2022.

22:47

PARTIZANOV RIVAL NAMUČIO ŠAMPIONA! Mesi i Mbape SRUŠILI Nicu! (VIDEO)

Dostojan otpor pružio je Partizanov rival u Ligi konferencija aktuelnom šampionu Francuske.

Iako je Lionel Mesi u 29. minutu načeo mrežu Nice, efektnim pogotkom iz slobodnog udarca, gosti se nisu predavali.

Izjednačenje je usledilo već na početku drugog poluvremena, pošto je Gaetan Labord nadmudrio odbranu Svetaca i savladao Donarumu - 1:1.

Da iznenađenje na Parku prinčeva, ipak, izostane, pobrinuo se Kilijan Mbape, koji je golom u 83. minutu, na asistenciju Mukijelea doneo tri nova boda Parižanima.

Ovom pobedom, PSŽ je ostao na liderskoj poziciji sa 25 bodova, dva više od drugoplasiranog Olimpika iz Marselja.

Nica je doživela peti poraz u sezoni, pa se nalazi tek na 13. mestu, sa samo osam osvojenih bodova.