02.10.2022.

14:27

ŠOU SERGEJA NA OLIMPIKU! Srbin DVOSTRUKI STRELAC u pobedi Rimljana! (VIDEO)

Srpski reprezentativac je dva puta nadmudrio golmana Specije Dragovskog, u 62. i 90. minutu, čime je doprineo ubedljivom trijumfu Rimljana.

Već posle prvog dela, bilo je jasno da bodovi ostaju na Olimpiku, pošto su Zakanji u 12. i Romanjoli u finišu poluvremena obezbedili Laciju velikih 2:0.

U nastavku se raspucao Sergej Milinković-Savić, koji je u 62. minutu dotukao nemoćne goste.

Član Orlova je posle sjajne akcije domaćih i asistencije po zemlji Zakanjija, preciznim udarcem savladao golmana Specije Dragovskog.

Poslednji gol postignut je u 90. minutu, a strelac je ponovo bio SMS. Sevnula je kontra domaćih, Hisaj je u praznom prostoru dodao Sergeju u šesnaestercu, koji nije propustio priliku da svojim novim pogotkom postavi konačnih 4:0.

Mogla je pobeda nebesko-plavih da bude i ubedljivija, ali je već na početku meča, u drugom minutu kapiten Ćiro Imobile promašio jedanaesterac.

Na tabeli Serije A, Lacio deli drugo mesto sa Atalantom i Milanom, koji takođe imaju po 17 bodova, dok je Specija na 12. poziciji sa osam bodova.