09.10.2022.

16:41

OPASNOST ZA PARTIZAN! Nica skinula VELIKO PROKLETSTVO! Protivnik crno-belih se RASPUCAO, pa DRHTAO do samog KRAJA! (VIDEO)

Protivnik Partizana u Ligi konferencija je konačno uspeo da skine prokletstvo domaćeg terena i u petom pokušaju zabeleži trijumf na domaćem terenu.

Posle samo 120 sekundi od prvog sudijskog zvižduka, Nica je došla do vođstva, pošto je već u drugom minutu Italijan Matea Viti na asistenciju Sofiana Diopa zatresao mrežu.

Prednost je duplirao napadač Endi Delor, napadač domaćih je golom iz penala u 37. minutu doneo, činilo se bezbrižnih 2:0 rivalu srpskog viceprvaka.

Još kada je Pepe početkom drugog poluvremena odveo Nicu na ogromnih 3:0, niko nije slutio na dramatičan rasplet.

Ipak, Troa je uspela da se vrati preko Šavalerina u 83. minutu, koji je smanjio na 3:1, da bi pogotkom Kontea u 90. minutu usledila prava drama.

Nica je, ipak, preživela, sačuvala kapitalnu prednost i upisala prvi trijumf pred svojim navijačima.