10.10.2022.

15:34

BIVŠI IGRAČ ZVEZDE NEUTEŠAN! Boli me više nego bilo koga drugog! (VIDEO)

Degenekov Kolumbus izgubio je od Orlanda sa 1:2 u direktnom okršaju za poslednje mesto koje vodi u plej-of i gubio je na poluvremenu, da bi u 56. stigli do izjednačenja i trebao im je još jedan gol.

Uspeli su da ga postignu u 83. minutu, pošto je australijski reprezentativac dva minuta ranije igrao rukom u šesnaestercu. Sudija u prvom mahu nije ništa svirao, ali je dobio signal iz VAR sobe, posle čega je pokazao na "belu tačku".

Siguran sa penala bio je Fakundo Tores, a Degeneku je i te kako teško palo sve ovo. Toliko da se oglasio na društvenim mrežama.

- Danas me lično mnogo boli više nego bilo koga drugog. Žao je zbog svih u klubu, igrača, navijača... Vratićemo se i sledeću godinu ćemo učiniti boljom i uspešnijom - napisao je Degenek, koga u novembru čeka učešće na Svetskom prvenstvu u Kataru sa Kengurima.