22.10.2022.

19:51

ROSONERI SILOVITI! Španac BLISTAO u ubedljivoj pobedi Milana nad Moncom! (VIDEO)

Junak pobede Rosonera bio je dvostruki strelac Braim Dijaz, koji je oba gola postigao do kraja prvog dela i praktično rešio pobednika.

Španac je najpre u 16. minutu doneo vođstvo Milanu, da bi u finišu poluvremena posle dodavanja Divoka Origija udvostručio prednost.

Upravo je Belgijanac bio strelac trećeg pogotka za domaćina u 65. minutu, povisivši na ubedljivih 3:0.

Uspela je Monca da zatrese mrežu Tatarušanua, učinio je to Ranokija pet minuta kasnije smanjivši na 3:1.

Ipak, sve dileme oko pobednika otklonio je Rafael Leao golom u finišu utakmice, postavivši konačan rezultat.

Na tabeli Milan se izjednačio na liderskoj poziciji sa Napolijem, koji svoj meč igra u nedelju na Olimpiku protiv Rome, oba kluba imaju po 26 bodova.

Monca je ostala na 10. mestu sa samo devet bodova.