23.10.2022.

15:30

POMRAČENJE UMA! Navijač Intera napravio HAOS! Slavio pobedu svoje ekipe na tribini ULTRASA Viole! Odmah je IZBILA TUČA! (VIDEO)

Reprezentativci Srbije pružili su sjajnu partiju, naročito Luka Jović koji je izjednačio na 3:3 u 89. minutu, dok je Aleksa Terzić izveo korner posle koga je Nikola Milenković asistirao za gol napadaču Orlova i Viole.

Ipak, samo šest minuta kasnije Mktarijan doneo pobedu gostima, koju je jedan navijač Intera "ludo" proslavio.

Naime, fan Neroazura našao se u grotlu domaćih pristalica i krenuo da slaviđ među ultrasima Fiorentine.

On je slavio gol na u sektoru stadiona koji se zove "Maratona" i nalazi se tik uz "kavez" u kojem su bile smešteni gostujući navijači.

Nestašni mladić u dresu Intera burno je proslavio pogodak Jermena i pobedu, a tom prilikom udario dvojicu navijača Fiorentine u nastupu svog ludila.

Ni pristalice Viole mu nisu ostale dužne, usledio je kratak sukob i pesničenja, ali se situacija ubrzo primirila, bez većih incidenata.