24.10.2022.

23:02

VEST HEM PREŽIVEO DRAMU PROTIV TREŠNJICA! Zuma i Benrama za beg sa dna!

Bio je Vest Hem prikucan za dno tabele nakon što su konkurenti slavili u 13. kolu. Čekićarima je protiv Bormuta pobeda bila apsolutni imperativ, a četa Dejvida Mojesa uspela je da savlada Trešnjice i pobegne sa začelja Premijer lige - 2:0 (1:0).

Da drame u Londonu večeras ne bude potrudio se Kurt Zuma koji je lepim golom u 45. minutu spustio pritisak i tenziju. Vest Hem je na odmor otišao sa golom prednosti iako je Bormut na mahove pretio Lukašu Fabijanskom i ozbiljno ugrozio mrežu domaćina.

Bez drame nije moglo sve do 92. minuta kada je Said Benrama iz penala rešio sve dileme i osigurao pobedu Čekićarima. Imao je Vest Hem pre toga veliki broj prilika, ali lopta nikako nije htela u gol koji je sjajno večeras branio Neto.