05.11.2022.

22:09

RADIĆE METLA NA ČAIRU! Lalatović NAJAVIO ČISTKU u Radničkom! Čim počne MUNDIJAL leteće ČETVORICA-PETORICA!

Trener Radničkog Nenad Lalatović je na konferenciji za medije dao burnu izjavu, najavivši velike promene u niškom superligašu tokom pauze koja će nastati zbog Mundijala u Kataru. Vidno nezadovoljan igračkim kadrom i ekipom koju je ponovo preuzeo početkom septembra.

Cilj uprave bio je da Lalatović razmrda tim i povede ga ka gornjem delu tabele, međutim, Radnički i dalje tone.

- Kako mogu da vidim utakmicu? Dominacija mog tima svih 90 minuta, sami sebi damo gol, oni bukvalno iz jednog šuta daju gol. Trebalo je da vodimo sa 3-4 golova razlike u prvom poluvremenu. Opet nam je ta realizacija slabiji deo tima. Zameram svojim igračima i na toj defanzivnoj igri, zbog te greške koju smo napravili. Oni su se u poslednjih deset minuta više valjali, nego što su igrali i mislim da smo zaslužili pobedu - rekao je Nenad Lalatović za TV Arena sport i potom dodao:

Dragan Šarac i Nenad Lalatović

- Jedva čekam Svetsko prvenstvo da se zahvalim četvorici-petorici igrača, da dovedem nove, da prođu sa mnom pripreme. Na proleće ćemo imati lakši raspored i sigurno ćemo biti bolji - istakao je Lalatović.