09.11.2022.

20:35

DUŠAN SILNI NE STAJE! Novi gol Tadića OBRADOVAO Piksija! Kapiten Orlova u KUNG FU stilu doneo vođstvo Ajaksu! (VIDEO)

Nastavlja Dušan Tadić sa sjajnim partijama u dresu Ajaksa, što svakako može da raduje selektora Orlova Dragana Stojkovića Piksija uoči predstojećeg Mundijala u Kataru.

Vođa srpske selekcije je odlično prihvatio centaršuta Bergvajna u 6. minutu i pravovremenom reakcijom, u "kung fu" stilu ispružio nogu i postigao pogodak za Kopljanike.

Pogledajte kako je to izgledalo:

Ipak, već u 25. minutu Vitese je stiglo do izjednačenja preko Minhofa i vratio meč na početak.

Do kraja utakmice isti igrač je doneo potpuni preokret gostima iz Arnhema, pošto je u 74. minutu pogodio za 1:2, da bi pet minuta kasnije Blind sprečio senzaciju na "Krojf areni" postavivši konačnih 2:2.

Uprkos tome, Ajaks je nastavio da posrće u šampionatu Holandije i na tabeli ima bod manje od lidera PSV Ajndhovena (30).