16.11.2022.

22:28

KOGA BRE OVI PRAVE LUDIM! Jermeni, OVO vam ne treba! Ne priznaju LAŽNU DRŽAVU Kosovo, a igraju protiv NJIH!

Širom sveta odigrano je bezbroj prijateljskih mečeva uoči Mundijala u Kataru, ali je jedan zapao za oko svetskih medija zbog čudnih okolnosti.

Pažnju je privukao duel između selekcije tzv Kosovo i reprezentacije Jermenije, iako gosti ne priznaju južnu srpsku pokrajinu kao posebnu državu!

Jermenija je politički pri stavu da je Kosovo sastavni deo Srbije, a i tamošnji narod često tokom mečeva nacionalne selekcije drže banere sa "Kosovo je Srbija" i "Artsah je Jermenija".

Sticajem okolnosti, Jermeni su zakazali meč u Prištini protiv tzv. Kosova i odigrala 2:2 na stadionu po imenu "Fadilj Vokri".

Gosti su dva puta vodili golovima Šagojana u 24. i Hovanisjana u 82. minutu, dok se domaćin dva puta vraćao preko Kastratija u 67. i Rudanija u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Da li će stići objašnjenje za ovaj akt Jermenije, to će se videti, ali je bez dileme sve moglo da se izbegne izborom neke druge reprezentacije za protivnika, a ne lažne države Kosovo.

Imali su Jermeni ogroman selekcija na raspolaganju, barem je to pred Mundijal širok izbor.