09.12.2022.

20:10 >> 20:26

NADMENI BRAZILCI SADA PLAČU! Smišljali mesto za ŠESTU ZVEZDICU, a onda ŠOK! Pakuju KOFERE, ništa od TITULE! (FOTO)

Na stadionu Edukejšn pred 45.000 gledalaca rezultat posle regularnog dela meča bio je 0:0. Strelac gola za Brazil bio je Nejmar u poslednjem minutu prvog produžetka, da bi izjednačenje Hrvatskoj doneo Bruno Petković golom u 12. minutu drugog produžetka.

Ovo je za Nejmara bio osmi gol na svetskim prvenstvima, a 77. u nacionalnom dresu, sa kojim se izjednačio sa Peleom na vrhu liste strelaca brazilske reprezentacije.

Sigurni izvođači penala za Hrvatsku bili su Nikola Vlašić, Lovro Majer, Luka Modrić i Mislav Oršić, dok su kod Brazila strelci sa "bele tačke" bili Kazemiro i Pedro.

Jasno je da su Brazilci pocenili duel protiv Hrvatske budući da su uoči utakmice imali veliki problem da smisle gde će smestiti šestu zvezdicu kao već viđeni prvaci sveta!

Od toga nema ništa! Šesta zvezdica će morati da sačeka 2026. godinu, ali sa ovako nadmenim pristupom, pitanje je da li će Karioke i tada bilo šta uspeti da urade...