10.12.2022.

18:11

RONALDO U SUZAMA NAPUSTIO TEREN! Portugalac nije mogao da suzdrži nakon ispadanja sa Mundijala (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Maroka rezultatom 1:0 pobedila je Portugal i tako je obezbedila polufinale Mundijala

Bio je ovo veoma zanimljiv meč, Portugal je poveo u prvom poluvremenu golom El Nesirija, a zatim je usledila incijativa Portugala u drugom poluvremenu.

Stvarali su šanse Portugalci, ipak uspela je rerprezntacija Maroka da se odbrani i da dođe do najveće trijumfa u svojoj istoriji.

Poraz je najteže pao kapitenu Portugala Kristijanu Ronaldo koji nije mogao da se suzdrži nakon sudijskoj zvižduka.

Ronaldo je nakon meča zaplakao, što je dokaz koliko mu je teško pao na verovatno njegovom poslednjem Mundijalu.

Portugalac trenutno ima 37 godina, te su jako male šanse da će nastupita za četiri godine na narednom Svetskom prvenstvu.