30.12.2022.

13:40

MAŠINA NASTAVLJA DA MELJE! Prijović dao TREĆI gol u pet utakmica! Srbin SPREČIO PORAZ svog tima! (VIDEO)

Bivši član Orlova je propustio svih šest utakmica ovog kluba, tražeći novi angažman, a klub bez njega u timu osvojio samo jedan bod!

A onda, kada se nekadašnji napadač PAOK-a vratio u sastav, Vestern junajted je u pet utakmica upisao tri pobede, remi i samo jedan poraz!

U tom periodu, Prijović se tri puta upisao u strelce, a današnjim golom sprečio je poraz izabranika Džona Aloizija od Brizbejna - 1:1 (0:1).

Nekadašnji reprezentativac Srbije je sjajno reagovao u 78. minutu na ubačaj Džoša Risdona sa levog boka i preciznim udarcem glavom sa ivice peterca poslao neodbranjiv udarac u donji desni ugao nemoćnog golmana Holmsa.

Vesternu je bilo mnogo teško da se vrati nakon gola Karla Armijenta iz 28. minuta utakmice. Odlični vezista je dobro reagovao nakon odlično ostavljene lopte Henrija Orea spoljnim delom kopačke i poslao loptu u samu levu stativu gola na kom je stajao iskusni Džejmi Jang.