28.01.2023.

17:38

UNION POKAZAO KO JE GAZDA U BERLINU! Pljutali golovi u Nemačkoj, MAŠOVIĆ POGODIO U BOLNOM PORAZU BOHUMA!

U berlinskom derbiju, Union je savladao Hertu rezultatom 2:0 na gostujućem terenu.

Trenutno drugoplasirana ekipa u nemačkom šampionatu je danas dokazala ko je gazda u Berlinu na impresivan način.

Prvi gol na meču postigao je Doeki u 44. minutu, da bi konačan rezultat postavio Seguin u 67. minutu.

Impresivnu pobedu na gostujućem terenu ostvarila je i Borusija iz Mehengladbaha nad Hofenhajmom rezultatom 4:1.

Prva dva gola na meču postigao je Hofman (12 i 37), da bi potom Bebu u 80. minutu smanjio prednot gostiju.

Sudbinu Hofenhajma su zapečatili  Stild (84) i Vold (90+3) i tako doneli tri boda svom timu.

Majnc je slavio nad Bohumom na domećem terenu rezultatom 5:2.

Golove za pobednički tim postigli su:  Sung (1), Vildmer (17) i  Onsivo (28, 57, 87),, u protivničkom taboru precizni su bili Kunde (77) i povremeni reprezentativac Srbija Erhan Mašović koji je pogodio u 72. minutu.

Frajburg je na domaćem terenu bio bolji od Augsburga sa 3:1.

Golove u pobedničkom taboru dali su Gregorič (13), Holer (30) i Linhart (85), dok je u protivničkom taboru mrežu zatresao Beriša (29).

Verder iz Bremena je domaćem terenu pobedio Volfsburg rezultatom 2:1.

Reprezentativac Nemačke Sebastijan Filkring da je oba gola za zeleno bele. Prvi u 24. minutu, a drugi 77. minutu, dok je za gubitnički tim bio precizan Parades u 90. minutu.