03.02.2023.

18:18 >> 18:34

EVO GA - PRVENAC "PENALDA" U SAUDIJSKOJ ARABIJI! Al Nasr ponovo KIKSNUO... (VIDEO)

Čekali su navijači Al Nasra da Kristijano Ronaldo postigne prvenac u dresu velikana iz Rijada. To su i dočekali, ali posle 270 minuta njegove igre od kako je došao u Saudijsku Arabiju. Portugalac se "upisao" iz penala, a ni to nije bilo dovoljno da Al Nasr savlada Al Fateh - 2:2.

Ronaldo je u 93. minutu osvojio bod za svoju ekipu. Navijači su u transu čekali poznatu proslavu "sijuu", ali do nje nije došlo budući da je Portugalac pojurio loptu kako bi pokušao da donese kompletan preokret svojoj ekipi. Do toga nije došlo pa je Al Nasr nastavio da se "kliza" od njegovog dolaska...

Al Fateh je dva puta dolazio do vođstva. Kristijan Teljo je u 12. minutu pogodio za 1:0, a izjednačenje je doneo Taliska. Domaćin je poveo na startu drugog poluvremena ponovo, ali je Ronaldo doneo podelu bodova.