04.02.2023.

14:59

GOTOVO, NEMA VIŠE! Slavni fudbaler ZAVRŠIO KARIJERU! Napustio svojevoljno teren na POLUVREMENU!

Turski novinar Iakupi Cinar preneo je informaciju da Ozil nema nameru da nastavi da igra fudbal, iako je pod ugovorom sa turskim Bašahšehirom.

Ozil je bio u startnoj postavi u poslednjoj utakmici protiv Kajzerija u porazu od 0:1, a to mu je bila prva utakmica ove sezone koju je počeo od prvog minuta.

Izašao je na poluvremenu, a onda naglo prekinuo karijeru. Napustio je igru i zatražio raskid ugovora i nakon toga se nije pojavio na treningu. Obavestio je saigrače i čelnike kluba da više neće igrati fudbal.

Nakon toga je zatražio raskid ugovora koji traje do kraja juna ove godine.

Bivši šampion sveta sa Nemačkom 2014. godine igrao je u karijeri za Verder Bremen, Šalke, Real Madrid, Arsenal, Fenerbahče i Bašakšehir, a za Nemačku je postigao 23 gola na 92 utakmice.