07.02.2023.

22:51

VLAHOVIĆ PREKINUO KRIZU JUVENTUSA! Srbi PREGAZILI Salernitanu!

Kriza je prošlost, a Dušan Vlahović vratio je Juventus na pobednički kolosek. Mučila se Stara dama nakon što joj je oduzeto 15 bodova, nije četa Masimilijana Alegrija uspela da slavi na tri vezana meča, ali je sve to prekinuo srpski napadač koji je sa dva gola i asistencijom doneo torinskom velikanu pobedu protiv Salernitane - 0:3 (0:2).

Juventus je poveo već u 25. minutu kada je DUšan Vlahović bio precizan iz penala. Do poluvremena je već bilo 2:0 budući da je Filip Kostić takođe matirao Očou, a asistent je bio Dušan Vlahović.

Sjajnu partiju srpski napadač potvrdio je drugim golom na startu drugog poluvremena kojim je rešio pitanje pobednika i potvrdio da su nišanske sprave naštelovane.

Vlahović je poslednji gol za Juventus postigao još 15. oktobra. Od tada imao je mnogo problema sa povredama, pokušao je da pomogne Srbiji na Svetskom prvenstvu, postigao je čak i gol, ali je povreda bila prejaka.