19.02.2023.

17:09

FIORENTINI BOD POSLE POVREDE BLEKIJA! Imobile heroj Lacija u Salernitani! (VIDEO)

Meč za "ljubičaste" počela su sva trojica srpskih reprezentativaca.

Samo je Terzić ostao na terenu do kraja, Milenković je zbog povrede zamenjen u 40. minutu, a Jović je izašao u 69. minutu.

Veliki peh za domaćine bila je povreda Nikole Milenkovića.

On se posle jednog vazdušnog duela požalio na povredu i zamenjen je u 40. minutu.

Gosti su desetak minuta pre toga poveli, a strelac je bio Nikolo Kambijagi.

Fiorentini je u 38. minutu poništen gol zbog ofsajda, posle duge provere VAR snimka, da bi video tehnologija poništila gol i gol Frančeska Kapita, tako da nije bilo ništa od drugog gola za Empoli.

Luka Jović je u nadoknadi prvog dela pokušao glavom da ugrozi gol protivnika, nije bio precizan, a teren je napustio u 70. minutu.

Nikola Milenković

Ispostavilo se da je igrač koji ga je zamenio uspeo da donese bod Fiorentini.

Artur Kabral je u tom 85. minutu pogodio za 1:1, a u drugom minutu nadoknade se obrukao, kada je promašio zicer.

Lacio je na gostovanju u Salernu iskoristio dve sutuacije da dođe do pobede.

Junak trijumfa bio je Ćiro Imobile koji je u drugom poluvremenu u razmaku od devet minuta postigao dva gola.

Prvi na asistenciju Adama Marušića u 60. minutu, da bi u 69. bio precizan i sa bele tačke za konačnih 0:2.