20.02.2023.

22:42

KIKS SRPSKOG TORINA! Fenjeraš OTKINUO bodove Bikovima!

Bio je Torino jedan od kandidata za izlazak u Evropu, ali je četa Ivana Jurića upala u blagu rezultatsku krizu koja bi mogla skupo da ih košta. Bikovi su na poslednjih šest utakmica upisali samo dva trijumfa, a danas su u 23. kolu Serije A remizirali sa Kremonezeom - 2:2 (1:0).

Dao je Ivan Jurić šansu najvećem zimskom pojačanju Ivanu Iliću koji je odigrao solidan meč, a u nastavku na terenu je bio i Nemanja Radonjić koji je pomogao Bikovima da dođu do boda fenjeraša. Čitav meč na golu bio je Sergej Milinković-Savić, ali golman naše reprezentacije imao je slab dan protiv Kremonezea.

Poveo je Torino u finišu prvog poluvremena preko Sanabrije koji je u 41. minutu postigao pogodak iz penala. Ipak, Kremoneze je golovima Tsađuta i Valerija stigao do preokreta. Konačan rezultat i bod Torinu doneo je Vilfred Sango u 79. minutu.

Nakon novog remija Torino ostaje deveti na tabeli sa 31 bodom. Sa druge strane Kremoneze ostaje poslednji sa samo devet osvojenih bodova.