23.02.2023.

20:44

DI MARIJA JUVENTUSOV JUNAK VEČERI! Het-trik Argentinca u Nantu, Vlahović asistent! Sevilja prošla, Monako pao na PENAL RULETU! (VIDEO)

Filip Kostić je počeo utakmicu u crno-belom dresu, dok je Dušan Vlahović startovao sa klupe.

Vlahović nije počeo meč, ali je imao uticaj na igru, pošto je zabeležio asistenciju kod trećeg gola. Doduše, sluačjno, ali je ubeležio asistenciju.

Vlahović je dobio priliku, bio je u šesnaestercu protivnika, kada ga je jedan fudbaler Nanta napucao, a lopta se odbila Di Mariji.

Isti fudbaler je postigao i druga dva gola, od kojih je prvi doslovno pravo remek delo. Di Marija je dobio loptu na desnom boku, šutirao je jačom, levom, nogom i lopta je išla van gola, kada je dobila felš i skrenula u gol.

Sevilja je posle pobede kod kuće od 3:0 odolela na gostovanju PSV-u, Dmitrović je bio na golu, a Gudelj nije igrao zbog žutih kartona.

Holanđani su pobedili sa 2:0, ali im to nije bilčo dovoljno da prođu u naredno kolo takmičenja.

Luk de Jong u 77. minutu bio je strelac vodećeg gola "filipsovaca". U četvrtom minutu nadoknade postigli su još jedan, ali nije bilo više vremena za novi gol i eventualne produžetke.