04.03.2023.

18:05

VELIKI PREOKRET ARSENALA! "Tobdžije" se digle iz ponora i ostvarile trijumf, BRAJTON PONIZIO VEST HEM

Najubedljiviju  pobedu je ostvario Brajton koji je na domaćem  savladao Vest Hem sa 4:0 u meču 26. kola Premijer lige.

Prvi gol na meču je postigao Mekalister u sa penala u 18. minutu meča, a prednost je duplirao Veltman u 53. minutu.

Za  3:0 je bio precizan Mitoma u 63. minut, da bi konačan rezulat postavio Velbek u 89. minutu.

Do jako bitne pobede stigao je i Arsenal na domaćem terenu u nezivesnom meču protiv Bonmuta.

Do prednosti je prvi došao Bonmut kada je precizan bio Biling u 11. minutu, a prednost je duplirao Senesi u 52. minutu.

Ipak, stigle su "tobdžije" do preokreta. Prvo je pogodio Parti u 62. minutu, a onda je izjednačenje doneo Vajt u 70. minutu, a konačan preokret je došao pogotkom Nelson u sedmom minutu nadoknade.

Minimalnu pobedu je ostvarila Aston Vila nad Kristal Palasom zahvaljujući autogolom Andresen u 27. minutu. Čelsi je slavio istim rezulatatom protiv Lidsa pogotkom Fofane u 53. minutu, takođe i Vulverhempto je sa 1:0 bio bolji od Totenhema. Strelac je bio Traore u 82. minutu.