04.03.2023.

20:28

SAUTEMPTON OŽIVEO NADU O OPSTANKU! Alkaraz NACRTAO pobedu protiv LISICA! (VIDEO)

Muči se Lester tokom čitave sezone, još gora situacija je u taboru Sautemptona te je večerašnja utakmica na Sent Merizu nosila ogromnu važnost. Morali su Sveci da slave protiv direktnog konkurenta u borbi za opstanak što su i uspeli minimalnim rezultatom - 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Karlos Džonas Alkaraz koji je zimus pojačao Sautempton. Mladi Argentinac iskoristio je sjajnu asistenciju Če Adamsa u 35. minutu i postavio konačan rezultat. Gol možete pogledati OVDE

Prethodno je Džejms Vord Prauz promašio penal. U drugom poluvremenu Lester je kidisao na gol rivala, dve najveće prilike propustio je Kaleči Iheanačo. Lisice su ovim porazom znatno zakomplikovale svoju situaciju u Premijer ligi.

Sautempton nakon nova tri boda ima 21 koliko i Everton, prvi iznad crte je Lids sa 22, a Lester ostaje 15. na tabeli sa samo 24.