23:11

MITAR NIKAKO DA PRORADI, FULAM BEZ REŠENJA ZA BRENTFORD! Lukić i Mitrović "požuteli"

Brentford je od samog starta igrao pametno, čekao je greške gostiju.

Vođstvo je stiglo već u šestom minutu kada je Itan Pinok zatresao mrežu.

Nisu se uznemirili gosti, preuzeli su loptu i to im se isplatilo u 39. minutu kada je došlo do izjednačenja.

Andreas Pereira je sa nekih 20 metara silovito pogodio iz slobodnjaka mesto gde se spajaju stativa i prečka, a lopta se odbila direktno na glavu Solomona koji je postigao svoj peti gol.

U drugom delu igre Fulam je katastrofalnom reakcijom Diopa omogućio Brentfordu da pređe ponovo u vođstvo.

Štoper je, pri pokušaju ispucavanja u gužvi, udario je Damsgarda i skrivio jedanaesterac koji je u 51. minutu realizovao Ajvan Toni.

Zaključni udarac delo je Matijasa Jensena koji je u 85. minutu iskoristio asistenciju Šejda sa leve strane i sa nekoliko metara ugurao loptu u mrežu.

U devetom minutu nadoknade je postavljen konačni rezultat od 3:2 kada je karlos Vinisijus uspeo iz bloka da dobro reaguje i prikuca, ali je bilo već kasno da se jurne makar na bod.

Mitrović je u 61. minutu dobio žuti karton zbog prigovora, dok je njegov kolega iz kluba i reprezentacije Saša Lukić skrivio jedan oštar faul u 35. minutu, zbog čega je bio opomenut, a onda je samo pet minuta kasnije bio pred isključenjem, ali mu je sudija oprostio taj momenat.