06.03.2023.

23:27

Torino se vratio na pobednički kolosek! Ilić režirao trijumf nad Bolonjom, Radonjić i Jurić izgladili odnos

Bikovi su nakon posta od tri utakmice konačno osetili slast pobede, a jedini potodak na torinskom “Olimpiku” postigao je je Jan Karamo u 22. minutu.

Akciju kod gola domaćih započeo je srpski vezista Ivan Ilić koji je prošao po boku, uputio loptu u peterac gde je bio Antonio Sanabrija.

On je vratio loptu do Karamoa koji je nanizao trojicu igrača Bolonje i savladao Lukaša Skorupskog.

Torino je tako nakon poraza od Juventusa u gradskom derbiju (4:2) naneo poraz Bolonji koja je u meč ušla u dobrom raspoloženju, pošto je u prethodnom kolu na svom stadionu savladala Inter (1:0).

Treba istaći da je trener domaćeg tima Ivan Jurić i večeras sa klupe dao šansu Nemanji Radonjiću, kojeg je u prošlom kolu ljutito izveo sa terena nakon manje od 15 minuta u igri, što ukazuje da su njih dvojica izgladili nesporazum. Krilni fudbaler je večeras u igru ušao u 73. minutu, kada je na terenu zamenio strelca jedinog gola Karamoa.