09.03.2023.

22:57

DOBRA NOĆ ZA SRBE! Juventus stigao do trijumfa zahvaljujući asistenciji Kostića, Junajted pregazio Betis!

Fudbaleri Juventusa ostvarili su pobedu na domaćem terenu nad Frajburgom rezultatom 1:0.

Jedini gol na meč postigao je iskusni Anhel Di Marija koji je odlično reagovao na asistenciju našeg reprezentativca Filipa Kostića u 53. minutu meča.

Dušan Vlahović je na terenu bio do 67. minuta, dok je Filip Kostić zamenjen u 78. minutu susreta.

Dominantan trijumf ostvario je Mančester junajted nad Betisom na Old Trafordu sa 4:1.

Vodeći gol za "crvene đavole" postigao je  Rašford u šestom minutu, a izjednačenje Betisu doneo je Perez u 32. minutu.

U 52. minutu za Mančester junajted je bio precizan Entoni, a onda je samo šest minuta kasnije Bruno Fernadeš povećao prednost. Konačan rezultat postavio je Veghorst u 84. minutu.

Sevilja je večeras pobedila Fenerbahče na domaćem terenu sa 2:0. Strelci za njih bili su Jordan (56) i Lamela (85).

Reprezentativac Srbije Nemanja Gudelj odigrao je ceo meč za Sevilju.

Jedini remi desio se u Roterdamu na meču Fejenorda i Šahtara (1:1). Gol za domaći tim postigao je Rakitski (79), dok je za ukrajinski klub bio precizan Bulade (88).