16.03.2023.

20:48

MILENKOVIĆ OVERIO ČETVRTFINALE! Fiorentina ide dalje, Sivaspor lak plen! (VIDEO)

Ljubičasti su i prošle nedelje na svom terenu slavila sa 1:0, dok je na ovom susretu u Turskoj jedan od strelaca bio i Nikola Milenković.

Srpski defanzivac je u 62. minutu, posle kornera Mandragore, bio najviši u skoku i glavom lepo pogodio mrežu.

Sivaspor je vodio od 35. minuta, zahvaljujući golu Jesiljurta, da bi do pauze, u 44. Kabral izjednačio.

Nakon gola Milenkovića za preokret, Fiorentina je u 78. minutu postigla još jedan. Tačnije, Goutas je dao autogol.

Luka Jovića nije ulazio u igru, ali Kastrovili jeste i upravo je on postavio konačnih 4:1 u 89. minutu.

U istom terminu Leh je kao gost pobedio Đurgarden rezultatom 3:0, nakon trijumfa u Poznanju od 2:0.

I Bazel je prošao u četvrtfinale. Švajcarski predstavnik uspeo je da nadoknadi dva gola zaostatka, a potom na penale da izbaci Slovake (4:1).