16.03.2023.

23:04

SERGEJ ISPAO! ELIMINISAN I TOMOVIĆEV AEK! Poznati svi četvrtfinalisti Lige konferencija!

Lacio i Sergej Milinković Savić su se oprostili od Evrope. Posle poraza u Rimu od AZ Alkmara 2:1 istim rezultatom bjankoćelesti poraženi su i večeras u Holandiji.

Srpski reprezentativac je na terenu proveo 58. minuta, kada ga je zamenio Luis Alberto.

Nica je rutinski eliminisala Šerif iz Tiraspolja. U večerašnjem duelu francuski predstavnik je slavio sa 3:1 i sa ukupnih 4:1 prošao u četvrtfinale.

Vest Hem je bez problema eliminisao AEK Larnaku našeg Nenada Tomovića. U Londonu su večeras slavili 4:0 i sa ukupnih 6:0 prošli dalje.

Drama je viđena u Španiji.

Posle remija 1:1 u Briselu u prvom meču Anderleht je večeras šokirao Viljareal.

Belgijski tim je slavio 1:0 pogotkom Slimanija u 73. minutu utakmice i stigao do velikog uspeha.

Anderleht je tako postao osmi četvrtfinalista ovosezonske Lige konferencija.

Sredinom nedelje plasman dalje izborio je i Gent.

Dakle u žrebu četvrtfinala UEFA Lige konferencija biće: Fiorentina, Leh, Bazel, AZ Alkmar, Nicu, Vest Hem, Gent i Anderleht.