19.03.2023.

19:41

OD HEROJA DO TRAGIČARA! Mitar vodio Fulam ka POLUFINALU pa zbog GLUPOSTI pomogao Junajtedu! (VIDEO)

Uspeo je Aleksandar Mitrović da prekine golgeterski post u 50. minutu utakmice između Mančester junajteda i Fulama. Delovalo je da će srpski fudbaler voditi Kolibare do polufinala FA Kupa, a onda se san pretvorio u košmar.

Vilijan je u 71. minutu igrao rukom što je glavni sudija Kris Kavano kaznio crvenim kartonom i pokazao na belu tačku. Nije se to svidelo Aleksandru Mitroviću koji je ušao u verbalnu raspravu sa arbitrom, a potom i nasrnuo na njega nakon čega je isključen. Potom je Kavano u svlačionicu poslao i trenera Fulama Marka Silvu pa je put Junajtedu ka polufinalu bio otvoren.

Penal je u gol pretvorio Bruno Fernandeš, a samo 100 sekundi kasnije Marcel Sabicer doneo je potpuni preokret Mančester junajtedu. Konačan rezultat postavio je Fernandeš u 96. minutu.

Mančester će u polufinalu FA Kupa igrati protiv Brajtona. Galebovi su ranije danas deklasirali Grimzbi sa 5:0. U drugom polufinalu se sastaju Mančester siti i Šefild Vendzdej.