Autor: Informer.rs

24.03.2023.

07:13

Foto: Tanjug

Sport

DIRLJIVO DO KOSKE! Ovakva emocija se ne pamti u fudbalu! Mesiju i saigračima lile suze! (VIDEO)

Noć puna suza, smeha i najlepših emocija je nešto što će fudbaleri i stručni štab reprezentacije Argentine pamtiti dok su živi! Predvodnik svetskih prvaka, Lionel Mesi nije mogao da ne zaplače, ali suze su tekle i njegovm saigračima, navijačima, selektoru i ljudima na klupi.

Informer

 

Odigrali su Gaučosi prvu utakmicu još od Mundijala u kataru, ali to što su doživeli uoči meča sa Panamom oduševilo je ceo svet!

Argentinci su još jednom pokazali da žive za fudbal, a najvatreniji navijači, žene i deca pevali su iz sveg glasa! 

 Grmela je navijačka pesma "Mućaćos" iz oko 90.000 grla, a uoči intoniranja nacionalne himne ljudi su bukvalno pali u trans, a Lionel Mesi, selektor Skaloni i Emilijano Dibu Martinez nisu mogli ni želeli da skrivaju koliko su dirnuti, pa su potekle suze!

Argentina je slavila golovima u poslednjih petnaestak minuta utakmice!

Informer

 

Tijago Almada je bio strelac prvog gola i to prvog za seniorsku reprezentaciju, a onda je mrežu pogodio i Mesi iz slobodnjaka. Bio je to njegov 800. gol u karijeri, bilo da ga je postigao za klub ili reprezentaciju!