26.03.2023.

23:08

AZURI ZABORAVILI ENGLEZE! Portugal brojao do šest, Slovaci za poluvreme oduvali BiH!

"Azuri" su posle poraza od Engleske na startu kvalifikacija, uspeli da zabeleže prvi trijumf u grupi C, dok Maltežani ne znaju za pobedu posle dva kola.

Italijani su pitanje pobednika rešili u prvih 45 minuta, kada su rivalu spakovali dva gola u intervalu od 12 minuta.

Minimalnu pobedu zabležila je reprezentacija Finske, koja je kao gost pobedila Severnu Irsku 1:0 u grupi H.

Strelac jedinog gola bio je Bendžamin Kelman u 28. minutu.

U ovoj grupi vodeći su fudbaleri Slovenije, koji su ranije tokom nedelje pobedili San Marino 2:0 (0:0).

Fudbaleri Slovačke i Portugala upisali su pobede u mečevima grupe J u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Slovaci su na svom terenu sa 2:0 bili bolji od Bosne i Hercegovine, a sve golove na stadionu u Bratislavi smo videli u prvih 45 minuta.

Portugalci igraju u neverovatnoj formi, jeste da im je protivnik bila reprezentacija Luksemburga, ali su Navigatori bili i više nego ubedljivi jer su slavili sa 6:0.

Prvi ciklus kvalifikacija je prošao odlično i za Roberta Martineza koji je debitovao na klupi Portugala.