02.04.2023.

23:49

BARKOLA UTIŠAO PARIZ! Lion slavio u derbiju protiv SVETACA!

Upala je Crvena zvezda u letagričnu fazu nakon što je šampionska trka završena, a sličan problem ima i Pari Sen Žermen. Sveci su večeras na svom terenu potvrdili slabu formu pošto su poraženi od Liona u velikom derbiju 0:1, ali ovaj rezultat neće imati nikakve posledice na stanje na tabeli.

Golom Bredlija Barkole u 56. minutu gosti su uspeli da prekinu negativan niz protiv Pari Sen Žermena i tek drugi put u ovoj deceniji odnesu čitav plen sa Parka prinčeva.

Morali su Sveci da krenu na sve ili ništa nakon vodećeg gola Liona, našla se odbrana gostiju pod strahovitim pritiskom, ali je uspela da odoli u duelu sa najefikasnijim napadom Lige 1.

U prvom poluvremenu je Aleksandar Lakazet imao šansu da iz penala donese prednost Lionu, ali je Donaruma zaustavio njegov udarac sa bele tačke.